מוצרים

FInansys

מערכת לניהול קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה

מכל הפלטפורמות שלנו, פלטפורמה זו מקיפה את מירב האתגרים שלקוחותינו מתמודדים מולם. 
מערכת פיננסיס של ג'נריקס היא פלטפורמת ניהול קצה לקצה מיועדת למנהלי נכסים המנהלים קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה ומוצרים פיננסים אחרים אשר התהליכים הפנימיים שלהם הם תחת רגולציה כבדה ומכוונים לחיסכון לטווח הבינוני והארוך.
ליבת המערכת היא ניהול כל הנתונים אשר קשורים  בלקוחות, חשבונות ובקרנות וסוכנים. 
הנתונים משמשים להרצה של תהליכים תפעוליים בארגון, לנהל מעורבות לקוחות, להבטיח עמידה ברגולציה ולנהל תהליכי בילינג מול סוכנים וספקי לקוחות נוספים.
פלטפורמה פיננסיס של ג'נריקס מתגאה ברמה הגבוהה של אוטומצית תהליכים. אוטומציה זו מרחיבה את גבולות הארגון, הפלטפורמה בו זמנית מסונכרנת מול פלטפורמת האדמיניסטרציה של הבנק ועם מערכות הרכשת לקוחות חיצוניות. 
פיננסיס של ג'נריקס פועלת למעלה מ10 שנים במוסדות פיננסיים גדולים  ביניהם: אלטשולר שחם, איילון, אקסלנס, מגדל, בנק לאומי ועוד…

KTC

מערכת ניהול תיקי השקעות/ניהול קרנות נאמנות

פלטפורמת ג'נריקס  KTC הינה מערכת תפעולית מקצה לקצה המסייעת בתפעול חברת ניהול תיקים פיננסים וקרנות נאמנות.
פלטפורמת KTC מתממשקת עם הבק-אופיס של מערכות המסחר המסורתיות ויוצרת שכבה המשמשת להקמה וביצוע של כל התהליכים התפעוליים בארגון, הגברת מעורבות הלקוח באמצעים דיגיטליים, ציות לרגולציה וניהול המידע הרב הנצבר בארגון. 
פלטפורמת KTC מכילה את כל המידע על הלקוח והחשבונות ומספקת סביבת מידע עשירה המסייעת לארגון להבין טוב יותר את צרכי הלקוחות ולשרת צרכים אלה ביעילות. המערכת פועלת ביעילות במשך 8 השנים האחרונות, במהלך תקופה זו נוספו מודולים רבים כולל מערכת בילינג מול סוכנים, מודולי ציות וכיפת רגולציה, מערכת ייצור דוחות ודיוור….

ForReal

פלטפורמת ניהול שותפיות השקעה בנדל"ן

שיעורי הריבית הנמוכים בעולם בשנים האחרונות דחפו את המשקיעים לחפש חלופות. אותם שיעורי ריבית נמוכים ניתבו סכומי כסף גדולים לשוק הנדל"ן. מציאות חדשה זו הביאה שפע של יזמים המארגנים משקיעים לרכישת אחזקות בעסקאות נדל"ן בארץ בחו"ל. בחלק מהמקרים הפכו יזמים אלה לחברות משמעותיות המארגנות מספר רב של עסקאות ולפעמים מגיעים למאגר של אלפי לקוחות.
ג’נריקס פורריל הינה פלטפורמה המאפשרת לחברות ויזמים אלו לנהל את כל האופרציה, פנימית ואל מול המשקיעים. המערכת כמובן גם בונה את חווית הלקוח בכל הקשור להרכשת לקוחות וליווי שלהם במסע הלקוח. את הפלטפורמה ניתן לחלק לשלושה חלקים עיקריים:
CRM- אוסף נתונים וניהול לידים –
החלק הזה משמש לארגן את כל ניהול הלידים,שירות לקוחות ולאסוף את כל הנתונים הקשורים בלקוחות כולל מידע אישי, מידע בנקאי, חזקות וכיוצ"ב.
מנוע השקעות והפצה – 
חלק זה מקצה זרימת כספים עי כניסה ויציאה של כספים בין הכלי שנוצר המחזיק בנכס ובין הGP, LP ועוד שותפים פוטנציאלים.
ממשק אינטרנט/רשת – 
חלק זה כולל שוק עסקאות, פרטי העסקה, הרשמה, יישום העסקה, החשבון האישי ואזורים אישיים.

Lendex

פלטפורמת הלוואות P2P

הינה  פלטפורמת המאפשרת פעילות הלוואות P2P. המערכת נותנת פתרון P2P  הקצה לקצה.
הפלטפורמה כוללת רישום לווה/מלווה, אזורים אישיים, שוק עסקאות ,מערכת backend CRM, תוספים למנוע דירוג אשראי וכדומה.

Generix Hedge

CRM- קרן גידור

בשנים האחרונות הצמיחה בענף קרנות הגידור הולידה את הצורך לנהל את כל האינטראקציות עם הלקוחות, תפעול ותאימות של חברות קרנות גידור. במקרים רבים כאשר חברת קרן גידור גדלה או שנוצרת קרן חדשה, מתווספת שכבת מורכבות.. Generix Hedge מטפלת בכל המורכבויות ומנהלת את יתרת ההשקעות ואת חלוקת הכספים למשקיעים .לפלטפורמה יש ממשק API מלא כדי להתממשק עם אדמיניסטרטורים של הקרן. 

Netz

מערכת לניהול תביעות ביטוח בתחום האלמנטרי


 פלטפורמת נץ נבנתה במיוחד עבור גופי  Business Process Outsourcing) BPO) העובדים ומנהלים פעילות תפעולית עבור חברות ביטוח. המערכת נבנתה כך שתהיה יכולת לגוף ה-BPO לנהל תביעה מקצה לקצה תוך ממשק מלא עם חברת הביטוח. פלטפורמת נץ מורכבת משלושה חלקים עיקריים:
ניהול תהליך תביעה – חלק זה מביא בחשבון את כל התהליך התפעולי והרגולטורי לאורך חייה של תביעה. אחד החזקות הבולטות של מערכת נץ היא היכולת לקיים אינטרקציות דיגיטליות עם הלקוחות ובעלי מקצוע בשטח בקרות האירוע הביטוחי. אינטרקציות אלו כוללת שיחות וידאו בסטרימינג להצגת נזקים לאנשי מקצוע במוקדים, תקשורת באפליקציה, SMS עם לינקים לביצע פעולות דיוור דוחות לנייד ועוד…
ניהול בעלי מקצוע בשטח – הניהול המקוון של כל אנשי המקצוע הפועלים במסגרת תביעה. אחד החלקים החשובים ביותר בתת-מערכת זו הוא הערכת הנזקים שנגרמו ללקוח הביטוח.  BPO מסופקים עם טכנולוגיית וידאו סטרימינג מאפשרת לאנשי מקצוע להזרים למוקד התפעול של ה-BPO בזמן אמת את אשר הם רואים. ניטור זה מבטיח כי הערכת הנזק יהיה אמין ומקצועי ושהפתרון המקצועי הנכון יבוצע בשטח. סוג זה של ניטור מבטיח חוויית שירות טובה עבור הלקוח מצד אחד והפחתת עלויות עבור חברות הביטוח מאידך גיסא.
ה-API עם חברות הביטוח – חברות הביטוח משתמשים במיקור חוץ כחלק מהתהליכים שלהם, מכיוון שזה נכון עסקית, אם זאת הם עדיין צריכים לפקח על פעילותו של
ה-BPO, על איכות מתן השירות, תמחור התביעות, תשלומים לספקים וכדומה…
במערכת Generix Netz יש למעלה מ-20 ממשקים עם חברות הביטוח המספקים כמעט את כל הנתונים שהפלטפורמה יוצרת לחברת הביטוח, ומקבלת באופן טבעי את כל מידע הלקוחות מחברות הביטוח. ממשקים אלו מגוונים מאוד בשיטות טכנולוגיות בהן הם מיושמים.
פלטפורת ג'נריקס נץ טיפלה כבר בעשרות אלפי תביעות ומספקת שקט נפשי לחברות ביטוח כמו מנורה, הראל, הכשרה ושירביט.