אודות

 ג’נריקס מתגברת על האתגרים המורכבים העומדים בפני תעשיית הפיננסים והביטוח ע”י יישום נכון של טכנולוגיות מתקדמות. מעבר לכך שהמערכות שלנו מאפשרות הפעלת ארגונים מורכבים, הן גם:

הגדלת צמיחת נטו –  באמצעות תובנה דרך זיקוק נתונים

שימור לקוחות –  באמצעות חווית משתמש מועשרת

הגדלת הכנסות –  באמצעות מעורבות לקוחות יעילה והצעות חדשות

מקטינות הוצאות תקורה –  ע”י חיסכון באין ספור שעות עבודה והקטנת חשיפה לאחריות משפטית

אנו מגשימים זאת על ידי שיפור:
● תפעול בק-אופיס יעיל
זרימת המשימות התפעוליות
שביעות רצון הלקוח 
שלמות הנתונים 

pic02

נסיון הוא המפתח

 במשך למעלה מעשור, צוות המהנדסים המוכשרים והמומחים שלנו מפתחים מוצרים ופתרונות המאפשרים מיליארדי טרנזקציות פיננסיות עבור בנקים מובילים, חברות ביטוח ומנהלי השקעות. במילים פשוטות, המוצרים והשירותים של “ג’נריקס תוכנה” הופכים את הרעיונות של לקוחותינו למציאות המאפשרת להם לבדל את עצמם משאר השוק, תוך הבטחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר של עמידה ברגולציה וסטנדרטים של התעשייה:
 אבטחת מידע 
 תוצרים איכותיים
 שקיפות מוגברת
 
פרודוקטיביות והטבות כספיות עבורם ועבור לקוחותיהם

 משנת -2007 חברת ג’נריקס תוכנה , מובילה את הדרך בפיתוח מערכות הליבה התפעוליות של חברות לניהול נכסים פיננסיים. כמה מבין המוצרים שפיתחנו ו/או מפתחים:
● פלטפורמת לניהול פעילות הליבה התפעולית של קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה
● מערכת תפעולית לניהול תיקי השקעות וניהול קרנות נאמנות
● מערכת ניהול תביעות בביטוח אלמנטרי
● מערכת הלוואות P2P 
● קרן גידור CRM
● פלטפורמות לניהול שותפיות השקעה בנדל”ן
● מערכת לניהול מוקד של סוכנות/חברת ביטוח

חברת ג’נריקס נוסדה על ידי מומחים מתעשית הפיננסית, הביטוח וכן מעולם התוכנה. במהלך השנים טיפחנו את המומחיות הזו, לכן לאנשי המקצוע בג’נריקס ישנה הבנה בתכנון וניהול מוצר, תפעול, רגולציה, בילינג ומעורבות הלקוח ספציפית בתעשיות הפיננסים והביטוח. כאשר אנו מספקים מוצר או שירות, אנו מספקים מכלול של תובנה עמוקה וניסיון לגבי האופן שבו תהליכים עתידיים אמורים לפעול וזיהוי סיכוני רגולציה וממשקים עם צדי ג’ שלקוחותינו עלולים לחוות, זו הדרך הטובה ביותר למעורבות עם לקוחות ושותפים. ג’נריקס היא חלק חיוני בבניית תהליכים חדשים שהופכים ארגונים ליעילים יותר.

צור קשר